О нас

На ринку нерухомості України з 1996 року

Багато сучасних ріелторів зараз обирають вид зайнятості з вільним графіком. Робота ріелтором віддалено — це актуальний варіант зайнятості для досвідченого фахівця з нерухомості. Щоб ця діяльність приносила дохід і була дійсно продуктивною, потрібно співпрацювати з надійним і інноваційним агентством нерухомості.

«SOFIA PLUS» — агентство, яке працює на ринку нерухомості України з 1996 р., — гарантує відповідальний, чесний підхід до кожного експерта з нерухомості, який став нашим партнером.

Віддалена робота ріелтором в АН «SOFIA PLUS» вигідна в усіх відношеннях.

Що робить співпрацю з нашим агентством такою ефективною?

  • Повне юридичне забезпечення угод: безпечно і надійне.
  • Репутація фірми: у нас працюють досвідчені провідні експерти з нерухомості, ми строго відстежуємо якість оголошень, які розміщуємо.
  • Вільний графік роботи на дому або в коворкінгу: ви самі вирішуєте, коли і чим займатися, орієнтуючись на ваш розклад і запити потенційних клієнтів.
  • Високий відсоток від угод: ми даємо вам найвигідніші умови. Детальніше в інструкції по роботі: https://hr.sofiaplus.ua/uk/services-ukr/;
  • Розміщення оплаченої агентством реклами на топових порталах: OLX, FLATFY, DOM.RIA та інші — наші ріелтори мають доступ до централізованої системи публікацій і розміщують оголошення там, де їх точно побачать всі потенційні клієнти. Про вартість реклами читайте за посиланням: https://hr.sofiaplus.ua/stoimost-reklami/;
  • Значна база нерухомості, доступна через особистий кабінет ріелтора, — за десятиліття роботи на ринку нерухомості столиці та її околиць ми сформували об’ємну базу даних, інформація в якій постійно оновлюється.
  • Офіс, розташований поруч з метро Оболонь — місце для проведення зустрічей з клієнтами в найпопулярнішому житловому районі столиці. Вільний ріелтор, має можливість запросити продавця і покупця в офіс для переговорів в той час, який влаштує всіх. Оформлення договорів проводиться за безпосередньої участі нашого юрисконсульта та секретаря.
  • Використання топової CRM: планувати зустрічі оптимізувати маркетинг, поліпшувати обслуговування клієнтів шляхом збереження інформації в історії взаємин дуже зручно в CRM системі (Customer Relationship Management або Управління відносинами з клієнтами), тому ми створили додаток, за допомогою якого ваш особистий кабінет з оголошеннями легко підключається до топової CRM Бітрікс24 на безкоштовному тарифі цієї CRM.
  • Можливість створення 3D-панорам пропонованих вами об’єктів: оголошення з таким рівнем візуалізації виграють на фоні конкурентних і частіше проглядаються потенційними покупцями.

Працювати з нами — престижно, вигідно і зручно. Хочете діяти успішно і ефективно, тоді віддалена робота ріелтором в АН «SOFIA PLUS» для вас!

Політика конфіденційності