Історії успіху

Робота ріелтором в «SOFIA PLUS» — це ключ до успіху

Чи легко стати хорошим ріелтором? Що потрібно, щоб домогтися успіху в ріелторської діяльності? Які якості допомагають професійно реалізуватися на ринку нерухомості? Реальні історії наших фахівців допоможуть відповісти на ці питання. У кожного свої секрети успіху та свій життєвий шлях, свої цілі і принципи, а об’єднує їх прагнення до кращого результату, відповідальність, чесність і співпрацю з «SOFIA PLUS».

Віддалена робота ріелтором на дому в агентстві нерухомості «SOFIA PLUS» — це ключ до успіху. Наші провідні ріелтори хочуть поділитися своїм досвідом, розповісти, як їм вдалося добитися відмінних результатів і що вони роблять для того, щоб залишатися на висоті.

Робота ріелтором на дому Київ, вільний графік, вакансія нерухомості від агентства «СОФІЯ ПЛЮС»

Катерина, 41 рік

Мене звуть Катерина, я працюю ріелтором вже 12 років — і всі ці роки з “Софією Плюс”. Сюди мене запросила подруга: вона починала працювати в іншій компанії, але пішла в декрет і стала шукати віддалену роботу в нерухомості. Перейшла в “Софію Плюс” і мене заманила, за що я їй дуже вдячна!

За всі роки, на моєму рахунку вже дуже багато проведених угод! Якщо згадувати початок роботи в нерухомості, то спочатку було важкувато працювати з різними людьми і приймати рішення самій, але з часом я втягнулася. І зараз мені дуже подобається допомагати людям знаходити будинок або квартиру під їх запити.

Так, в роботі вільного ріелтора є свої недоліки: покупець може зателефонувати вранці в неділю, дуже багато хто просить з’їздити з ними на квартиру після сьомої вечора. Особливо напряжно взимку. Але “удаленка” тим і хороша, що якщо я зайнята в нестандартне час, то в звичайні робочі години у мене є можливість проводити час з дітьми і займатися своїм хобі.

Щоб залишатися затребуваним експертом з нерухомості, потрібно постійно працювати над собою. Я, наприклад, в минулому році закінчила курс ораторського мистецтва: мені допомогли зробити мою мову і манери ще більш впевненими, я навчилася чіткіше формулювати свої ділові пропозиції — і тепер клієнти говорять, що поїздки на перегляди квартир зі мною — це свято. Дуже радію, коли мені дзвонять і дякують за те, що я допомогла придбати саме ту квартиру, про яку мріяли мої покупці.

Чому “Софія Плюс”? Мені подобається підхід компанії до організації справи: чесний відсоток і просування оголошень. Наприклад, якщо я розмістила оголошення про квартиру, я можу бути впевнена, що його побачать і на олх і на лун, і на авізо і інших сайтах-порталах. Це зроблено зручно.

Я маю намір і далі продовжувати працювати і дарувати людям радість свого житла!

Роман, 36 років

Мене звуть Роман і ось мій відгук про роботу в SOFIA PLUS. Мій загальний стаж роботи вільним ріелтором більше 9 років. В “SOFIA PLUS” працюю близько 6 років, до цього два роки працював приватним ріелтором. Практично відразу після вузу я влаштувався агентом з нерухомості в офіс, але буквально через півтора року почав шукати вакансію ріелтора з вільним графіком роботи, тому що зрозумів — офісна робота це не моє. Взагалі вважаю, що майбутнє за компаніями з гнучким графіком. Просиджування в офісі цілими днями — минуле століття. Адже більшу частину робочого дня ти не працюєш, а просто сидиш: можна з колегами базікати або в інтернет запірнути, і для багатьох це привабливий варіант, але не для мене. Працювати — це означає розвиватися, приймати рішення, ставати краще! На початку кар’єри я читав книги про нерухомість, відео було не багато тоді. Зараз дивлюся багато навчальних відео по ютюб і навіть іноді ходжу на курси і просто ріелторські тусовки. Збираємося через фейсбук. Працювати намагаюся по системі партнерських продажів, по ексклюзиву.

Ріелторська діяльність подобається тим, що тут практично все залежить від тебе: як ти приготувався до зустрічі, як зміг презентувати об’єкт, наскільки відчув клієнтів. Успіх будується на твоїй підготовці і твоїх особистих якостях. Зараз вивчаю аукціонний метод продажів нерухомості. Ще, мені недавно сподобалося проводити день відкритих дверей під час продажу будинку під Києвом. Це все освоїв через курси. Сидів би в офісі, то не розвивався б нормально.

Перепробував роботу в трьох компаніях до “SOFIA PLUS”, але десь відсоток від угод був низьким, десь умови по рекламній підтримці так собі, а я вирішив, що знайду таку компанію, співпраця з якою буде для мене оптимальною. І знайшов. Дистанційна робота ріелтором в АН «SOFIA PLUS» мене повністю влаштовує. Сподіваюся нічого не зміниться по умовам :). Просування оголошень і юридичні консультації — на агентстві, а з мене потрібно бути відмінним фахівцем. Я постійно знаходжу в мережі корисні поради для ріелторів і тематичні вебінари дивлюся з продажу і психологів, тому що потрібно дуже добре розбиратися в людях, щоб бути успішним ріелтором.

Дистанційна робота дає мені можливість самовдосконалюватися, відточувати навички, а також непогано заробляти: на моєму рахунку нормально угод. Я люблю працювати з людьми. Для моїх клієнтів я зобов’язаний бути профі. Наша робота вимагає уважності, акуратності, комунікабельності і спеціалізованих навичок: важливо вміти презентувати об’єкт максимально привабливо, але без обману, тому що твоя репутація — це важлива складова твого успіху.

А ще важливо знайти такого партнера, який забезпечить всі умови для нормальної роботи, і для мене — це агентство нерухомості “SOFIA PLUS”.

Робота ріелтор на дому Київ, віддалена, вільний графік - HR-портал АН «SOFIA PLUS»

Анастасія, 29 років

Я — Анастасія, ріелтор з порівняно невеликим стажем, 5 років. Спочатку я працювала агентом нерухомості в великому агентстві на невеликому відсотку, потім, приблизно через 1,5 року вирішила працювати самостійно приватним ріелтором, а оформлення попередніх договорів і купівлі-продажу проводила у знайомого нотаріуса. Не всі клієнти готові були оплачувати оформлення нотаріального попереднього договору, а інакше нотаріус не дозволяв використовувати свій офіс. У мене не було бажання витрачатися на оренду офісу, так що доводилося призначати зустрічі іноді навіть в кафе і коворкінгу сусіднього бізнес-центру. Деякі з недовірою через це ставилися до мене і взагалі було трохи складно налаштуватися на діловий лад в такій обстановці. А одного разу ми з клієнткою потрапили під бурхливе святкування ювілею. Словом, маса складнощів.

Про АН “Софія плюс” я дізналася в інтернеті, зацікавилася умовами і вирішила спробувати. І виявилося, що працювати ріелтором з вільним графіком в Києві в такому партнерстві дуже зручно! Агентство платить за всю мою рекламу і дає базу даних. Зустрічатися з майбутніми клієнтами в нормальному офісі поруч з метро набагато зручніше, ніж залежати від нотаріуса або бігати по кафе. Люди зовсім інакше поводяться і їм подобається, коли є фірма і постійний офіс.

Звичайно, працювати з людьми непросто. Є нерішучі клієнти, які з десяток квартир оглянуть, потім подумають, ще поїздять — і взагалі передумають. Є відверто агресивні люди: мовляв, ріелтори — це шахраї і нероби. Але, на щастя, велика частина людей прекрасно розуміє, що наше завдання — допомогти людям. Так, звичайно, ми отримуємо за це винагороду, але праця фахівця завжди повина оплачуватися. В зарубіжних країнах це професія престижна, не те що у нас.

Завдяки вільному графіку роботи я встигла отримати заочно другу вищу освіту і непогано вивчити англійську. Такий графік дає можливість вивільнити ресурси для творчості, самопізнання і навчання.

Робота ріелтор Київ, вільний графік - HR-портал АН «SOFIA PLUS»

Тамара, 51 рік

Давайте знайомитися: мене звуть Тамара, я агент з нерухомості, який працює віддалено. Такий формат роботи для мене ідеальний, тому що я люблю сама приймати рішення і обожнюю працювати з людьми. Кожна зустріч з клієнтами для мене свято, і те, що ці зустрічі можуть бути пізно ввечері або, навпаки, рано вранці, мене не напружує. Чоловік каже, що я трудоголік. Не люблю рутину: раніше я працювала в офісі і просто пропадала з нудьги. Особливо пригнічували чергування в офісі, коли потрібно було сидіти підміняти, коли дівчата – колеги їздили по переглядам.

У цій сфері я обертаюся з 2005 року. Дуже добре працювалося до кризи, але той час уже пішов! Зараз складніше, і вирішила шукати оптимальний варіант. Про “Софію+” дізналася від колег зі старого офісу і вирішила спробувати попрацювати з цим агентством нерухомості: адже, кажуть, риба шукає, де глибше, а людина, де краще.

За час співпраці з цією компанією я встигла оновити свій автомобіль, придбала одиничку в новобудові і фінансово допомогла з покупкою житла синові. А якщо говорити не про гроші, то я кожен день відчуваю, що займаюся чимось корисним, в основному, кожна зустріч з клієнтами дає мені заряд позитивних емоцій, а якщо я і стикаюся з якимось негативом, то сприймаю його як виклик. Практично будь-яку людину можна в підсумку прихилити до себе. Адже хтось злиться від страху або нерозуміння, що робити в плані документів і юридичних тонкощів, а хтось боїться бути обманутим. Але коли посміхаєшся людині, вона зазвичай теж посміхається у відповідь. Хоча, звичайно, щоб бути успішним вільним ріелтором потрібно вміти не тільки посміхатися.

Мені дуже в нагоді моя вища освіта, а я психолог. Потрібно дуже добре розуміти людей, оцінювати їхні потреби і страхи, щоб запропонувати той варіант, який їх влаштує.

Пам’ятаю, через два роки після початку роботи в цій сфері мені стали дзвонить знайомі найперших клієнтів з проханням допомогти реалізувати квартиру, а пізніше і дачу. Це було дуже приємно, адже якщо експерта з нерухомості рекомендують знайомим, значить, експерт все робить правильно!

Приношу користь, радію життю, допомагаю радіти іншим — це здорово. Отримувати хороші гроші за те, що мені подобається робити — це моя формула успіху!

Робота на дому ріелтор Київ, вільний графік - HR-портал АН «СОФІЯ ПЛЮС»

Ігор, 42 роки

Мене звати Ігор. Я вирішив реалізовуватися в сфері нерухомості ще в університеті. Взагалі, мене приваблює вся недвіжка, але мій профіль — це комерційна. Цим я займаюся з 2006 року. Подобається сприяти процвітанню міста: тут з’явиться новий ресторан, тут салон краси, там магазин — і, як ріелтор, ти до цього причетний.

Ріелторська діяльність вимагає відповідальності і вміння знаходити спільну мову з самими різними людьми. Найчастіше я спілкуюся з серйозними клієнтами, зайнятими бізнесом, а значить, потрібно вміти говорити їхньою мовою, дивитися на світ з їх позиції, оцінюючи той чи інший об’єкт. Рішення складних завдань стимулює мене розвиватися, не дає зупинитися і занудьгувати. Мені подобається проводити переговори, відповідати на непрості питання, розбиратися в тонкощах юридичних, навіть інженерних, містобудівних!, психологічних.

Дистанційна робота дозволяє мені не витрачати час на порожні розмови з колегами і керівництвом і планувати свій день в максимально зручному режимі. Взагалі я не сильно люблю кому то підпорядковуватися, особливо коли починають ставити в рамки. Мені ближче робота в якості індивідуального підприємця, як ФОП.

Моє кредо таке: чим вище планка — тим краще результат. Дистанційна робота ріелтором в агентстві «SOFIA PLUS» дає мені всі можливості для того, щоб піднімати планку: є з ким порадитися по документах — досвідчений експерт, розумне просування рекламних оголошень по комерційній нерухомості, зручний офіс для зустрічей і нормальний відсоток від угод. «Софії плюс» бажаю процвітати.

Робота ріелтор Київ на дому, віддалено, вільний графік - HR-портал АН «SOFIA PLUS»

Валентина, 37 років

Приємно познайомитися, я Валентина. Мені 37 років, з них 8 я працюю ріелтором на дому. В “Софію Плюс” перейшла з іншого агентства за порадою знайомої: вона сама вільний ріелтор, і просто так вигідною співпрацею не поділилася б, але так вийшло, що вона переїхала до дітей в Німеччину, так що працювати з нерухомістю в Києві вже не могла. Тоді наше агентство не давало багато реклами про вакансії а брало в основному за рекомендаціями.

Я відразу оцінила переваги віддаленої роботи ріелтором в АН «Софія плюс»: агентство допомагає просувати оголошення на платних сайтах і дає доступ до великої бази нерухомості. Для мене дуже важливо співпрацювати з надійною компанією, так як мені не потрібні проблеми, мені хочеться, щоб мій бізнес-партнер був чесним, щоб на нього можна було покластися. Для мене важливо, що це агентство працює з 1996 року, і такий солідний стаж мене вразив. Приємно працювати з компанією, яка добре себе зарекомендувала.

З переходом в “Софію Плюс” зросла кількість дзвінків за моїми об’єктів, і відповідно стало більше угод. Раніше, коли працювала в іншому агентстві, там оплати реклами не було і я трохи економила на рекламі, це вже пізніше зрозуміла. Для мене кожна зустріч — це непроста справа. Я відповідально підходжу до юридичного оформлення документів і перевірки нерухомості, організації угоди і до самих зустрічей. Для ріелтора дуже важливо розбиратися у всіх тонкощах і бездоганно виглядати і вести себе.

Професійні навички придбала з досвідом, і зараз я можу сказати, що стала експертом з нерухомості. У найскладніших питаннях я іноді консультуюся з провідним експертом АН, і завжди отримую кваліфіковану допомогу.

Нові знання, новий досвід — запорука успіху! Дякую Руслану Миколайовичу за підтримку.

Робота ріелтор Київ на дому, віддалено, вільний графік - HR-портал АН «SOFIA PLUS»

Юлія, 39 років

Я Юлія. Ріелтор з 2009 року. У той час як раз прийшла криза, у мене був кредит і при цьому втратила роботу, а ще я розлучилася з чоловіком, і залишилася з сином-школярем одна. Перший час днем ​​сиділа на телефоні в фірмі, що продає меблі, а вночі підробляла диспетчером в таксі. Сина не бачила крім як по вихідним і вирішила, що пора щось змінювати.

Вимушено розміняла квартиру і отримала відразу два бонуси: гроші і перший досвід роботи з нерухомістю. Потім майже випадково допомогла з продажем будинку сестри — і вперше замислилася, що можна так заробляти в якості ріелтора. Вона мене порекомендувала знайомим чоловіка, і в підсумку я втягнулася в процес. А приблизно через півроку вирішила пошукати роботу ріелтором і вийшла на АН “СОФІЯ ПЛЮС”.

Мені подобається незалежність і прибутковість віддаленої роботи ріелтором на дому. По початку було складно, але згодом освоїлася: вже після декількох продажів я стала відчувати, що з’явилася впевненість. Бувають періоди, коли угод практично немає, але головне — не сидіти склавши руки, а йти далі. Чим більше працюєш, тим більше отримуєш. І я знаю: все в моїх руках!

А вільний графік роботи для ріелторів в АН “СОФІЯ ПЛЮС” дає мені можливість спілкуватися з сином, а відчуваю скоро і внук з’явиться. Я планую свій день так, як мені потрібно, як мені подобається. Той час, коли я не їжджу по об’єктах, я можу присвятити розвиваючим книгам і улюбленим інтересам, спілкуюся з подругами, кожен вересень-жовтень обов’язково лечу в нове місто, туди, де ще не була. Так що віддалена робота для мене означає свободу у всіх сенсах: є кошти, є час, є можливості.